Henn Sarvhenn_sarv

Henn Sarv on IT-spetsialiste koolitanud juba veerand sajandit, sealhulgas üle 20 aasta IT Koolituses.Hoolimata sellest, et Henn Sarv on aastakümneid klassi ees seisnud, pole ta kaotanud sidet igapäevase eluga. Ta on vahepeal loonud arendusettevõtte ja jõudnud selle maha müüa. Henn on konsulteerinud ja juurutanud süsteeme mitmes ettevõttes, ta peab talu ja korraldab sulgpallivõistlusi. Pidev side tegeliku eluga on see, mis aitab Henn Sarvel olla ekspert ja usaldusväärne allikas ka teadmiste jagamisel.

Viimased 20 aastat on Henn keskendunud koolitamisele. Selle aja jooksul on tema klassiruumis õppinud üle 10 tuhande õpilase, sealhulgas tarkvaraarendajaid nii algajaid kui kogenuid, arvutiasjatundjaid, andmebaasispetsialiste kui ka igapäevaseid arvutikasutajaid. Tema enda õppimisvõime ja üle 60 sooritatud erialaeksami võimaldab õppijaid suurepäraselt mõista ning on tugevuseks ka koolitajana.

ml-correctMarek Lints

Marek on töötanud tarkvaraarendajana üle 16 aasta ning osalenud seejuures erineva iseloomuga IT-projektides, mis seotud selliste valdkondadega, nagu finants, energeetika, kindlustus ja spordiennustus. Arendamine on teda viinud ka piiride taha – ta on töötanud nii Saksamaal kui ka Suurbritannias.

Kuigi elu jooksul on ta tegelenud nii süsteemianalüüsi, tehnilise disaini, testimise kui ka dokumenteerimisega, peab ta end eelkõige programmeerijaks – just programmeerimine on see, mida ta nimetab nii oma põhitööks kui ka hobiks. Oma professionaalse elu jooksul on Marek puutunud kokku väga erinevate tarkvaraarenduse tehnoloogiatega, nagu Microsoft .Net, Java (SE, EE), sinna sekka veel ka front-end-raamistikud, nagu Knockout, Angular, React ja palju teisigi.

Mareki soov on tõestada, et koodikirjutamine ei ole tuumafüüsika ning tegelikult saab piisava tahtmise korral igaüks sellega hakkama.