Henn Sarvhenn_sarv

Henn Sarv on IT-spetsialiste koolitanud juba veerand sajandit, sealhulgas üle 20 aasta IT Koolituses.Hoolimata sellest, et Henn Sarv on aastakümneid klassi ees seisnud, pole ta kaotanud sidet igapäevase eluga. Ta on vahepeal loonud arendusettevõtte ja jõudnud selle maha müüa. Henn on konsulteerinud ja juurutanud süsteeme mitmes ettevõttes, ta peab talu ja korraldab sulgpallivõistlusi. Pidev side tegeliku eluga on see, mis aitab Henn Sarvel olla ekspert ja usaldusväärne allikas ka teadmiste jagamisel.

Viimased 20 aastat on Henn keskendunud koolitamisele. Selle aja jooksul on tema klassiruumis õppinud üle 10 tuhande õpilase, sealhulgas tarkvaraarendajaid nii algajaid kui kogenuid, arvutiasjatundjaid, andmebaasispetsialiste kui ka igapäevaseid arvutikasutajaid. Tema enda õppimisvõime ja üle 60 sooritatud erialaeksami võimaldab õppijaid suurepäraselt mõista ning on tugevuseks ka koolitajana.

 Ülari Ainjärv

Ülari omab programmeerimiskogemust üle 20 aasta. Enamus sellest baseerub Java SE ja Java EE platvormidel nii avatud lähtekoodiga kui ka kommertsiaalsete tehnoloogiate kasutamisega. Ta omab teadmisi ja kogemusi kõigis peamistes arendusfaasides: analüüs, arhitektuur, tehniline disain, programmeerimine, testimine, ülalhoid, tugi ning dokumenteerimine ja tehniline juhtimine.

Ülari Ainjärv on Digipurk OÜ asutaja ja tegevjuht. Ettevõte tegeleb IoT seadmete projekteerimise ja realiseerimisega. Lisaks sellele viib Ülari läbi robootika- ja programmeerimisringe ning korraldab töötube erinevate hariduslike robotite programmeerimiseks ja prototüüpide ehitamiseks.