Henn Sarv

henn_sarv

Henn Sarv on IT-spetsialiste koolitanud juba veerand sajandit, sealhulgas üle 20 aasta IT Koolituses.

Hoolimata sellest, et Henn Sarv  on aastakümneid klassi ees seisnud, pole ta kaotanud sidet igapäevase eluga. Ta on vahepeal loonud arendusettevõtte ja jõudnud selle maha müüa. On konsulteerinud ja juurutanud süsteeme mitmes ettevõttes, peab talu ja korraldab sulgpallivõistlusi. Pidev side tegeliku eluga on see, mis aitab Henn Sarvel olla ekspert ja usaldusväärne allikas ka teadmiste jagamisel. Viimased 20 aastat on Henn keskendunud koolitamisele – selle aja jooksul on tema klassiruumis õppinud üle 10 tuhande õpilase, sealhulgas tarkvaraarendajaid nii algajaid kui kogenuid, arvutiasjatundjaid, andmebaasispetsialiste kui ka igapäevaseid arvutikasutajaid.

Tema enda õppimisvõime ja üle 60 sooritatud erialaeksami võimaldab õppijaid suurepäraselt mõista ning on tugevuseks ka koolitajana.

 

 

heleen-maibak

Heleen Maibak on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli äriinfotehnoloogia kursuse magistriõpingud cum laude ning jätkab samas õpinguid küberturvalisuse valdkonnas.

Praegu töötab Helen Maibak lektorina BCS Koolituses, tema varasemateks töökohtadeks on olnud  Helmes, Ericsson Eesti ja Tallinna Tehnikaülikool. Ta omab laialdasi teadmisi, kogemusi ja koolitamise oskusi kõikides enamlevinud veebi- ja tarkvaraplatvormidel (Windows; Linux (Ubuntu); Java; PL/SQL; Javascript; HTML5; PHP; XSL jmt.)