Rain Tüür

Raini huvi arvutite ja programmeerimise vastu sai alguse lapsena, kui koju soetati esimene lauaarvuti. Arvuteid oli tollel ajal kodukasutuses vähe ja lastele koolides õpet arvutiprogrammide osas veel tänase kvaliteediga ei jagatud, seega õppis ta ise võimaluste piires olemasolevaid tarkvarasid tundma ning nakatus sealtmaalt IT-pisikuga. Peale keskkooli omandas ta kõrghariduse küll muul erialal, kuid tundis siiski pidevat tõmmet infotehnoloogia maailma suunas – töökohal parendas enda initsiatiivil IT-lahendusi ning pakkus ka kolleegidele sellekohast tuge. 2017 otsustas Rain oma kutsumusele vastata ning alustada ümberõppega – osales Vali-IT piloot-programmis ja asus sealtmaalt tööle tarkvaraarendusse. Hiljem on ennast täiendanud ka TalTechis tarkvaraarendaja erialal. Programmeerijana on ta kogemust saanud suures energiaettevõttes ja panganduses. Arendajana on Rain spetsialiseerunud Java ja Spring Boot back-endile.

Rain iseloomustab ennast, kui sõbralikku ja julget inimest – ta on orienteeritud suhtlemisele ning avatud väljakutsetele. Rain peab lugu heast huumorist ning avatud olekust. Vabal ajal armastab viibida perega looduses ning reisida.

veiko

Veiko Lääts

Veiko on kindlasti üks parimaid front-end arenduse asjatundijaid. Pole ka ime, ta on toimetanud arendajana kolmandiku oma elust ning ellu viinud edukaid projekte erinevates valdkondades. Kaunite ja interaktiivsete kasutajaliideste loomine on kindlasti tema kirg.

Veiko töötab täna Mountbirch OÜ-s tiimijuhina ning juhtivarendajana, lüües kaasa ettevõtte juhtimises. Lisaks tema võimele juhtida suuri meeskondi ja projekte, hindab kollektiiv tema head huumorimeelt – töö tegemine peab olema fun. Sestap on ka temal olnud oluline roll Mountbirchi kui ettevõtte kujundamisel, et seal oleks hea olla kolleegil kui tal endal.

Mountbirch OÜ on tarkvaraarendus ettevõte, kes loob inimeste visioonidest intelligentset tarkvara. Eesti ühe kvaliteetseima tarkvara arendusmajana on nende soov hoolitseda selle eest, et Eestis kirjutatakse maailma parimat koodi. Seetõttu võetakse osa erinevatest projektidest, mille eesmärk on õpetada ja kasvatada uusi arendajaid.