Rain Tüür

Raini huvi arvutite ja programmeerimise vastu sai alguse lapsena, kui koju soetati esimene lauaarvuti. Arvuteid oli tollel ajal kodukasutuses vähe ja lastele koolides õpet arvutiprogrammide osas veel tänase kvaliteediga ei jagatud, seega õppis ta ise võimaluste piires olemasolevaid tarkvarasid tundma ning nakatus sealtmaalt IT-pisikuga. Peale keskkooli omandas ta kõrghariduse küll muul erialal, kuid tundis siiski pidevat tõmmet infotehnoloogia maailma suunas – töökohal parendas enda initsiatiivil IT-lahendusi ning pakkus ka kolleegidele sellekohast tuge. 2017 otsustas Rain oma kutsumusele vastata ning alustada ümberõppega – osales Vali-IT piloot-programmis ja asus sealtmaalt tööle tarkvaraarendusse. Hiljem on ennast täiendanud ka TalTechis tarkvaraarendaja erialal. Programmeerijana on ta kogemust saanud suures energiaettevõttes ja panganduses. Arendajana on Rain spetsialiseerunud Java ja Spring Boot back-endile.

Rain iseloomustab ennast, kui sõbralikku ja julget inimest – ta on orienteeritud suhtlemisele ning avatud väljakutsetele. Rain peab lugu heast huumorist ning avatud olekust. Vabal ajal armastab viibida perega looduses ning reisida.

1

Oliver Gasser

Oliver is the Founder & CEO of moduulo OÜ, an Estonian startup developing a disruptive solution to get rid of bookkeeping. He focuses on helping accounting firms in Europe achieve their goals in today's digital world. Prior to building his startup, he developed several software tools to successfully manage agencies and startup businesses with a particular focus on reducing costs and boosting digital efficiency. Oliver is an experienced partner with a demonstrated history of working in development and digitalization, skilled in modern web technologies, process optimization, Business Planning, and implementing strategic software for growing business success. Oliver has a law degree from Bern University, over 20 years of development experience and speaks English, German, French and Italian.

Taivo Türnpu

Taivo Türnpu

Taivol on tarkvaraarenduse taust ja ta on töötanud selles valdkonnas juba üle 15 aasta. Ta on õppinud IT Kolledžis IT-süsteemide arendust ning peale kõrgkooli asus tööle suurde tarkvara- ja konsultatsioonifirmasse keskendudes fintech süsteemidele. Hiljem lõi ta enda IT konsultatsiooniettevõtte ja ehitas selle üles 25 inimese ettevõtteks. Ettevõte keskendub samuti fintech süsteemide arendusele. Alates 2019. aastast on ta ühe Eestis asutatud üleeuroopalise eduka iduettevõtte tehniline kaasasutaja ja tehniline juht.

Talle meeldib uurida erinevate suurte IT lahenduste arhitektuure ja tehnilisi lahendusi, neid analüüsida ja neist kokkuvõtteid teha.

Veiko Koiksaar

Veiko on hea näide karjäärivahetusest. Pärast ajalehe toimetuses küljendaja ja reklaamikujundajana töötamist valis ta finants- ja investeerimishuvist lähtudes koha pangas nooremarendajana. Selleks tuli muidugi omada mõningaid teadmisi ja kogemusi programmeerimistöös, mida oli eelnevalt iseseisvalt kogunud. 7 aastat pangas ja tänaseks 10+ aastat arendajana töötamist on andnud korraliku teadmiste ja kogemuste pagasi erinevate backend ja frontend tehnoloogiate, arendusprotsesside ja tarkvarasüsteemide arenduse kohta, et aidata sul sedasama teha.

Marten Tall

Marten Tall

Marten on Taltechi magistrant, kuid eelkõige praktik: osalenud erinevate ärikriitiliste infosüsteemide arendamises nii avalikus, side- kui ka finantsvaldkonnas. Talle on usaldatud inimeste ja tehnoloogilise arengu juhtimist. Marten proovib anda endast parima, et vastu võtta väljakutseid, mis tunduvad esmapilgul ebamugavad ning julgustada teisi sama tegema.